ďťż
[RS] Ebooki na telefon
[RS] Ebooki na telefonGoodwin - 29-07-07 19:59
Na pewno działa na SE ale na innych pewnie też.

http://torrenty.org/timages/9d343136...ab1adabc73.jpg

ANTOLOGIA - "KSIĘGA SMOKÓW"

Ewa Białołęcka, Anna Brzezińska, Maciej Guzek, Tomasz Kołodziejczak, Maja Lidia Kossakowska, Marcin Mortka, Jacek Piekara, Krzysztof Piskorski, Michał Studniarek, Iwona Surmik, Izabela Szolc, Wit Szostak.

Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Runa , Grudzień 2006

OPIS:

Księga smoków to obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego smokologa i miłośnika fantasy. Oto niezwykły raport najwybitniejszych polskich smokologów. Co może Władca Wszystkich Smoków? Dlaczego reketing i zarządzanie w nadmiarze nie służą ludzkości? Gdzie trzy wieki temu zlokalizowany był Park Jurajski? Jakie warunki trzeba spełniać, by Bezlitosna Luana uznała, że wyrosłeś na dobrego smokera? Czy można bezkarnie uwolnić smoka, który tańczy dla Chung Fonga? Dlaczego Babunia Jagódka nie życzy sobie w okolicy żadnych polowań na smoki (których zresztą przecież nie ma!)?
Tę książkę trzeba koniecznie przeczytać.
New Dragon Times

Mówiono wam, że Smok Wawelski był ostatnim ze swej rasy. Nieprawda! Z naszych badań wynika, że smoki mają się świetnie. Co więcej, zasiedlają wciąż nowe obszary. Poznajcie zatem tuzin przedstawicieli najbardziej szlachetnego gatunku smoki z tego i nie z tego świata!

Unusual Nature

Oddajemy w wasze ręce raport specjalny z życia najbardziej magicznych stworzeń. Nasi odkrywcy znaleźli bramy do innych światów, alternatywnych rzeczywistości oraz zakątków ziemi dokładnie ukrytych przed oczami postronnych. Byli w dżungli wielkich miast, w odludnych górskich dolinach i na polach bitew, na Morzu Karaibskim, na Dalekim Wschodzie i w słonecznej Italii. A wszędzie tam spotkali smoki...

http://rapidshare.com/files/45157708/Antologia_-_Ksiega_smokow.rar

http://torrenty.org/timages/600c3296...c834a8cc2a.jpg

J.R.R. Tolkien - "Dzieci Hurina"

Tytuł oryginału: The Children of Hurin

Tego tytułu rekomendować nie trzeba, ale co tam... :-)

Redaktor: Christopher Tolkien
Tłumaczenie: Agnieszka Sylwanowicz
Ilustracje: Alan Lee

Dzieło, nad którym Tolkien pracował przez całe życie, doczekało się pierwszego wydania w ponad 30 lat od śmierci jednego z największych pisarzy XX wieku

Fantastyczny świat Śródziemia zachwycił miliony czytelników trylogii Władca Pierścieni i miliony widzów nagrodzonej siedemnastoma Oscarami filmowej superprodukcji. Teraz powraca w pierwszej od czasu opublikowania Silmarillionu w 1977 roku książce J.R.R. Tolkiena przygotowanej do druku przez jego syna Christophera.

Piękna bibliofilska edycja z olśniewającymi kolorowymi ilustracjami Alana Lee

Historia Túrina i jego siostry Niënor - dzieci Húrina, człowieka, który śmiał się przeciwstawić Czarnemu Władcy - toczy się na długo przed wydarzeniami Władcy Pierścieni, w rozległej krainie za Szarymi Przystaniami, na ziemiach, po których chadzał niegdyś Drzewiec zatopionych podczas wielkiego kataklizmu, jaki zakończył Pierwszą Erę świata. W odległych czasach, gdy na Północy wznosiła się ogromna twierdza pierwszego Czarnego Władcy.
To opowieść o wojnie rozpętanej przez Morgotha przeciwko elfom i ludziom, o nienawiści i zemście, o odwadze i słabnącej nadziei, o strachu i o zmaganiu się z przeznaczeniem. O losach Túrina i Niënor, naznaczonych straszliwą klątwą Czarnego Władcy.

J.R.R. Tolkien zaczął pisać Dzieci Húrina w 1918 roku i pracował nad tą opowieścią przez całe życie. Christopher Tolkien, syn pisarza i opiekun jego spuścizny literackiej, przez trzydzieści lat uzupełniał nieukończone dzieło na podstawie szkiców pozostawionych przez ojca.

http://rapidshare.com/files/45156805/Tolkien_J.R.R._-_Dzieci_Hurina.rar
[ Dodano: 2007-07-29, 20:02 ]
http://film.onet.pl/_i/film/t/tozsam...urnea/p/p1.jpg
Mężczyzna, którego wyłowiono z morza podczas sztormu, nie wie, kim jest. Nie pamięta żadnych faktów ze swojego życia. Wie tylko, że ktoś próbuje go zabić. I przekonuje się, że on też potrafi zabijać.

http://rapidshare.com/files/42332620/Robert_Ludlum_-_Tozsamosc_Bournea.rar
http://film.onet.pl/_i/film/k/krucjata_bournea/p/p1.jpg

David Webb - spokojny wykładowca na spokojnym uniwersytecie. Do dnia gdy kula snajpera chybia go o włos. Ten dzień oznacza dla Davida powrót do dawnej tożsamości - Jasona Bournea, superagenta CIA, wyszkolonego w sztuce zabijania i przeżycia. Znowu musi nie dać się zabić i odkryć, kto i dlaczego na niego poluje. Ale prawdę kryje ostatnie miejsce, do jakiego chciałby wrócić - jego przeszłość.

// Linki wygasły
// Golem xx
http://images27.fotosik.pl/24/76b5221bab64a1e3.jpg

Związek Radziecki. Właśnie tu Bourne staje do ostatecznej rozgrywki ze swoim największym wrogiem - słynnym terrorystą Carlosem - i tajnym międzynarodowym stowarzyszeniem, które ma swoich ludzi na wszystkich kontynentach. Tylko Bourne może przeszkodzić potężnej Meduzie w zdobyciu władzy nad światem. Ale musi stoczyć walkę na śmierć i życie...

// Linki wygasły
// Golem xx Międzynarodowy spisek oplata siecią intrygi cały świat. Jej macki sięgają z Honkongu do Waszyngtonu i Pekinu. Wplątany wbrew swojej woli w zagadkową i bezwzględną grę superagent Jason Bourne znów musi walczyć i zabijać.

// Linki wygasły
// Golem xx [ Dodano: 2007-07-29, 20:05 ]
http://images25.fotosik.pl/13/7158aa2e90852601.jpg

http://rapidshare.com/files/40418144/Seksualny_klucz_do_kobiecych_emocji_.rar

hasło: goodwinRavi - 29-07-07 22:59
dodałem to wszystko do jednego, bo "zasyfiłeś" to i jak sie ma limity to po 2 minuty trzeba czekać :/

====Link wygasł na serwerze====
//Heheee

Home | 1 | 2 | 3 | 4 >

© RAWICZ.8log.pl | Strona: 14.html design by e-nordstrom